Право

У критичний момент зробити все можливе: правоохоронці розповіли, як рятували дітей у Броварах. Відео

Правоохоронці, які з перших хвилин опинилися на місці падіння вертольота у Броварах, одразу кинулися у вогонь рятувати дітей із садка. Не розгубилися і прості люди, які в цей момент опинилися поряд. У критичний момент потрібно зробити все можливе, щоб урятувати життя.

Двоє українських правоохоронців Андрій Рябоконь та Дмитро Іванов одними з перших опинилися на місці авіакатастрофи у Броварах, що сталася у середу, 18 січня.

Бодікамери поліцейських зняли перші хвилини після аварії. Відео опублікував у Telegram начальник Національної поліції Київської області Андрій Небітов.

На кадрах видно сильне полум’я, дим та чути крики людей. Ризикуючи власним життям, правоохоронці перелізли через паркан, вибивали вікна та двері до дитячого садка, щоб допомогти дітям та вихователям вийти з приміщення.

“Було багато вогню, після чого почали лунати крики дітей. Ми вирішили перестрибнути паркан, мій колега зателефонував до екстрених служб”, – сказав він.

Один із них розповів, що в перші хвилини трагедії було чути сильний вибух, зчинилася хвиля вогню, деталі полетіли під під’їзд будинку, розташованого поряд із садком.

На той момент евакуація вже розпочалася, правоохоронці допомагали виводити людей.

Людей також евакуювали й із другого поверху будівлі.

Правоохоронці розповіли, як місцеві жителі зібралися на місці трагедії та допомагали рятувальникам та поліцейським витягувати людей.

“Люди надавали допомогу, не розгубилися, а підтримували та допомагали евакуювати дітей. Головне у критичний момент зробити все можливе”, – кажуть правоохоронці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України