В Кременчуцькій виховній колонії відбулося свято спорту

Вже вкотре в Кременчуцькій виховній колонії відбулося свято спорту в національних традиціях.

Захід почався о 10.30 зі вступного слова Євгена Кваскова («Спас»),  у якому він коротенько розповів присутнім про козацтво. А далі розпочалися змагання, що, справді, можна назвати гартом.

На полі разом з козаками і волонтерами були і судді заходу: інспектор з ФСП колонії Левчановський Дмитро Едуардович та офіцер-вихователь Ясний Сергій Григорович.

Виступало два курені: «Отамани» і «Хортиця». Перемогу здобули «Отамани», що виявили більшу згуртованість і хист. В проміжних конкурсах учасникам вручали грамоти і цінні спортивні призи. Отож, ніхто не залишився без уваги.

«Спочатку хлопці були сковані, потім розрухались», – говорить заступник навчального закладу з соціально-виховної роботи Васильєв Віктор Миколайович.

«Захід хороший, руханка, активний відпочинок. Що може бути краще під час канікул? Зачепили костюми, литаври, батіг, співи. Вже питаються діти, чи буде ще?», – додає методист Голобородько Любов Іванівна.

За словами Кривка Антона («Спас»), діти дуже талановиті, лише не знають про це. Треба більше робити заходів на відкриття позитивних рис. Також це й гарний тімбілдінг-згуртованість колективу, здоровий командний дух.

Свято закінчилося, а післясмак: вся друга половина літніх канікул з грою у футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон. Це все завдяки такій жаданій перемозі і призам: спортивного інвентаря від жертводавців і організаторів.

Для волонтерів з Києва, які з козаками і з о. Костянтином Пантелеєм приїхали на свято в Кременчук (Ганни Онисько, Наталі Стесюк, Олексія Плохотюка), післясмак – це файні спогади і солодка втома від довгої дороги і вдалого дня…

Загороднов Павло

референт Департаменту Курії УГКЦ з Душпастирства в Силових структурах України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh