Авторські статті

В кращих традиціях Кличка: Азаров потролв Гройсмана

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook потролив чинного главу уряду Володимира Гройсмана. Як передає Голос українською, Азаров підкреслив, що Гройсман відповів журналістам у кращих традиціях Віталія Кличко, заявив, що він точно знає, що майбутнє є, і про майбутньому він обов’язково відповість у майбутньому.

«Нагадаю, що Гройсман був спікером найкорумпованішої Верховної Ради, а потім главою самого некомпетентного уряду, до складу якого входили такі діячі як Супрун, гіперлуп-Омелян, Кириленко, колишній комендант Майдану Кубів, Аваков, Нищук, Рева, Стець і т. д.», – пише Азаров. За його словами, ці чиновники ділили громадян України на генетично правильних і неправильних, говорили про те, що українці дуже довго живуть і дуже багато їдять. Азаров звернувся до користувачів і живити, що хорошого ці люди нікого для України? «Що вони побудували або, може бути, відзначилися яким-небудь корисною справою?! Чим вони запамяталися Вам?», – додав політик.

Користувачі коментує його посаду. «Що ви хочете? Він закінчив 9 класів, всі дипломи тато-директор Вінницького ринку купивши», «Як раз дуже вони всі компетентні в питаннях знищення людей та економіки. А-ля конан-варвар-руйнівник», – відзначають користувачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.