В кращих традиціях Кличка: Азаров потролв Гройсмана

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook потролив чинного главу уряду Володимира Гройсмана. Як передає Голос українською, Азаров підкреслив, що Гройсман відповів журналістам у кращих традиціях Віталія Кличко, заявив, що він точно знає, що майбутнє є, і про майбутньому він обов’язково відповість у майбутньому.

«Нагадаю, що Гройсман був спікером найкорумпованішої Верховної Ради, а потім главою самого некомпетентного уряду, до складу якого входили такі діячі як Супрун, гіперлуп-Омелян, Кириленко, колишній комендант Майдану Кубів, Аваков, Нищук, Рева, Стець і т. д.», – пише Азаров. За його словами, ці чиновники ділили громадян України на генетично правильних і неправильних, говорили про те, що українці дуже довго живуть і дуже багато їдять. Азаров звернувся до користувачів і живити, що хорошого ці люди нікого для України? «Що вони побудували або, може бути, відзначилися яким-небудь корисною справою?! Чим вони запамяталися Вам?», – додав політик.

Користувачі коментує його посаду. «Що ви хочете? Він закінчив 9 класів, всі дипломи тато-директор Вінницького ринку купивши», «Як раз дуже вони всі компетентні в питаннях знищення людей та економіки. А-ля конан-варвар-руйнівник», – відзначають користувачі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh