Подорожі

В Косово впроваджуються жорсткі карантинні обмеження в зв’язку зі стримким поширенням коронавірусу

Рішення було оприлюднено пізно ввечері у вівторок після онлайн-засідання уряду

☑️ Заборонена фізична присутність громадян на всіх релігійних обрядах на всій території Косова (в п’ятницю, 31 липня, мусульмани святкують Курбан-байрам).

☑️ Громадяни Сербії, Албанії, Північної Македонії, Чорногорії та Боснії і Герцеговини для в’їзду в Косово повинні мати свіжий негативий тест на COVID-19.

☑️ Маски для громадян є обов’язковими поза будинками.

☑️ Фізична відстань у два метри, обов’язкова всюди в громадських місцях, в тому числі на робочому місці.

☑️ Громадянам старше 65 років та громадянам, які страждають на хронічні захворювання, включаючи діабет, гіпертонію, серцеві захворювання та хронічні захворювання легень, дозволено вільно пересуватися поза межами будинків лише між 05:00-10:00 та 18:00-21:00.

☑️ В кількох містах, в тому числі в Приштині, Призрені, Південної Митровиці, запроваджено комендантську годину. Жителям заборонено знаходиться поза їхніми будинками з 22:30 до 05:00.

☑️ Заборонені збори в громадських місцях, включаючи міські площі та парки, більш ніж п’яти людей, включаючи рекреаційні, культурні та спортивні заходи. Обмеження стосується і сімейних урочистостей.

☑️ Робота закладів громадського харчування (окрім відкритих майданчиків) дозволена з 05:00 до 22:30.

☑️ Громадський транспорт має працювати на половину місткості.

☑️ Державним закладам охорони здоров’я рекомендується скоротити надання несуттєвих послуг.

Косово в понеділок встановило рекорд нових щоденних випадків коронавірусу – 276. У вівторок було проведено 401 тест на коронавірус, 239 яких були позитивними. За даними ЗМІ, мешканці Косова чекають на результати тестування по кілька днів.

Наразі в Косово (населення якого становить 1,845 млн.) зареєстровано 3331 активний випадок COVID-19.
Сім людей, в яких було діагностовано коронавірус, померли протягом останніх 24 годин. Загальна кількість смертей, пов’язаних із COVID-19, зросла до 192.

414 пацієнтів із коронавірусом лікуються в стаціонарах. Двадцять чотири хворих на COVID-19 знаходяться на апаратах штучної вентиляції легень, 23 на неінвазивних апаратах.

В Косово всього 700 лікарняних ліжок. Прем’єр-міністр Авдулла Хоті у вівторок відвідав шпиталь Сил безпеки Косова, який буде задіяно при необхідності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.