В житомирській обласній бібліотеці презентували Біблію для дітей зі шрифтом Брайля. Відео

В Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича 22 травня презентували Біблію для дітей з вадами зору.

Презентував видання протопресвітер Житомирської Української греко-католицької церкви Віталій Сидорук.

«Сьогодні хотіли зробити презентацію першої в Україні дитячої Біблії, виданої для людей з порушенням зору. Ініціатором видання цієї книжки було об’єднання «Заплющ очі, дивись серцем», а підтримала і здійснила видання Київська єпархія Української греко-католицької церкви. Перша причина, чому саме ця книга – цей рік оголошений Радою церков Роком Біблії в Україні. Друга причина, чому саме наша церква її представляє, надрукувала і поширює – блаженніший Любомир Гузар, глава нашої церкви, річницю смерті якого будемо зараз з сумом вшановувати, в останні свої роки втратив зір. І втрата його зору ще більше відкрила нам його серце. І останні ці роки, коли вже був сліпим, він дуже переймався людьми з порушенням зору і дуже просив синод нашої церкви, щоб вони зайнялися друкуванням саме духовних книжок для слабозрячих», – пояснив протоієрей УГКЦ Віталій Сидорук.

Він зауважив, що видання Бібілії для дітей може стати «першою ластівкою» і початком добрих справ для слабозорих.

«Плануємо випускати цілу серію книжок духовних, як просив блаженніший Любомир Гузар. І бачимо, що потреба є. Після презентації ми можемо передати ці книжки тим, хто потребує. Сьогодні для презентації ми маємо 20 книжок. В першу чергу передамо бібліотекам і тим, хто займається із слабозорими дітьми», – сказав Віталій Сидорук.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh