В Єрусалимі осквернили християнське кладовище

Минулого тижня невідомі вандали осквернили кладовище Бейт-Джамаль, що розташоване на захід від Єрусалиму. У зв’язку з подією прес-служба Латинського патріархату Єрусалиму опублікувала заяву патріарха Фуада Туаля, звернене до світової громадськості – і, зокрема, ізраїльської влади.

«Монахи-салезіани, відповідальні за територію монастиря Бейт-Джамаль, що знаходиться неподалік від міста Бейт-Шемеш, донесли нам про напад, вчинений невідомими на кладовищі монастиря. Десятки хрестів були розбиті і зламані. Щось подібне вже мало місце двадцять сьомого вересня 1981-го року і в березні 2014-го року, коли, крім усього іншого, на стінах обителі з’явилися і антихристиянські гасла», – зазначає єрарх в заяві, опублікованій в суботу дев’ятого січня.

Засуджуючи згаданий вище акт вандалізму, єпископ висловив своє обурення бездіяльністю правоохоронних органів Ізраїлю, де-факто ось уже кілька років залишають злочинців без належного покарання.

«Ми хочемо нагадати всім про те, що подія – далеко не перший епізод в цілій серії подібних злочинів, скоєних за минулі роки; при цьому винуватцями вкотре оголошуються якісь «невідомі». Тому патріархат просить поліцію Ізраїлю і владу країни зробити все можливе для притягнення вандалів до суду найближчим часом, приділивши також належну увагу і вихованню наших співгромадян, покликаних поважати один одного, незважаючи на існуючі між ними релігійні відмінності», – резюмував Фуад Туаль.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh