В єгипетській піраміді виявлено зображення електролампочки

Настінне зображення, що нагадує електричну лампочку, знайдено в одній з єгипетських пірамід. Вчені посилаються на безліч теорій, згідно яких зведення та облаштування цих древніх споруд стало можливим завдяки втручання інопланетян.

Через виявлення на території сучасного Єгипту, всередині однієї з усипальниць групи пірамід, що входять в комплекс, що складається з 118 наземних об’єктів, настінного зображення у вигляді електролампочки, вчені проявили інтерес до цієї новини. Офіційно відомо, що найбільші піраміди побудовані під час правління III і IV династій фараонів – в період Древнього єгипетського царства. Піраміди будувалися в Єгипті двох типів: ступінчасті і правильної форми. Найбільш древніми археологи вважають споруди першого типу (піраміда фараона Джосера, що датується 2650 роком до н. е..).

Особливо наголошується, що вся важлива інформація висікалася на внутрішніх стінах пірамід, в усипальницях. Той факт, що зовсім недавно вчені виявили невідомий сучасній науці єгипетський ієрогліф, що має неймовірну схожість з електролампочкою, вказує на необхідність подальших досліджень, що включають обмеження доступу туристів до найбільш загадкових пірамід Єгипту.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh