Авторські статтіНовини

В Івано-Франківську відбулися збори медкапеланів

2 лютого в приміщенні Навчального корпусу, що по вул. Гарбарській, 22, відбулися збори медкапеланів Івано-Франківської Архієпархії. Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я о. Руслан П’яста подякував за капеланську працю в медустановах протягом минулого року.

З нагоди XXV Всесвітнього дня хворого – 11 лютого – було презентовано послання Папи Франциска, в якому Понтифік звертає увагу на три грані служіння: хворим, їхнім родичам і медпрацівникам. Кожен священик отримав перелік рекомендованих заходів по відзначенню Всесвітнього Дня хворого.

Головний капелан архієпархії передав слова Блаженнішого Святослава про важливість реколекцій, які тематично присвячені медкапеланам. Такі реколекції для всіх медичних душпастирів УГКЦ відбудуться у Брюховичах, поблизу Львова,  5-7 березня 2017 р. Б.

На завершення зустрічі капелани поділилися досвідом служіння, розповіли про нові виклики, а також склали графік уділення Таїнства Соборування у медустановах архієпархії в часі Великого Посту.

Джерело: ugcc.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України