Авторські статтіНовини

В Івано-Франківську пройшла молодіжна Хресна Дорога

В Меморіальному сквері Івано-Франківська пройшла молодіжна Хресна Дорога. Діти та молодь, під керівництвом о. Романа Терлецького та о. Василя Слободи, за участю батьків, мали нагоду роздумувати над терпіннями нашого Спасителя. Хресна Дорога була присвячена за єдність, мир і спокій в Україні.

«Цьогорічна Хресна Дорога інакша, ніж усі попередні, та й ми уже інакші. Багато франківчан, які вчора йшли з молитвою уже задавали собі питання: «Як не я, то хто? Боюсь чи ні? І прощався з найріднішими зі сльозами на очах, не знаючи, чи повернеться з тої передової лінії боротьби за гідність, за свободу, за право розмовляти рідною мовою на своїй землі і молитися у своїй церкві». І пастирські слова надії вкінці проповіді, які ми не раз чули, але цього разу сприйняли заново: «Після терпінь і страждань приходить воскресіння. Наш народ іде до воскресіння» – роздумував о. Василь Слобода.

«Хресна Дорога, якою пройшов Христос триває і надалі в нашому житті. Стації продовжуються. Після 15 стації – Воскресіння Христового, кожен наш наступний день стає стацією дороги нашого життя у Христі», – підсумував дійство о. Роман Терлецький.

Джерело: ugcc.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України