Культура

В італійському Турині відбудеться «Євробачення-2022»

66 -й Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022» відбудеться в італійському місті Турин, яке перемогло на конкурсі 16 інших міст-претендентів. «Євробачення-2022» претендувало 17 італійських міст.

Про це повідомив сайт «Євробачення».

Місто-господаря обирали організатори конкурсу – Європейська спілка мовників та суспільний мовник Італії Rai.

За словами виконавчого керівника конкурсу «Євробачення» Мартіна Естердала, Турин перевищує всі вимоги, необхідні для проведення глобальної події такого масштабу як «Євробачення». Цьому є свідчення проведення зимових Паралімпійських ігор 2006 відбулись у Турині.

Перший півфінал «Євробачення-2022» пройде в спортивно-концертній арені «Паласпорт-Олімпіко»10 травня, другий півфінал – 12 травня, фінал – 14 травня.

Турин стане третім італійським містом, де відбудеться «Євробачення» після Неаполя (1965) та Риму (1991). Це буде перший конкурс «Євробачення», який відбудеться в Італії за останні 30 років.

Нагадаємо, на «Євробаченні-2021» у Роттердамі переміг італійський гурт Måneskin з піснею «Zitti E Buoni». Представник України гурт Go_A посів п’яте місце.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України