Діаспора

В італійській Понтінії на вечірці з 80 гостями усіх оштрафували

В Італії поліція оштрафувала молодих та учасників весілля за перевищення ліміту осіб. Також карабінєри пропонують зачинити заклад

Зруйнований шлюб для пари, яка вирішила запросити на вечірку кількох учасників, що набагато перевищують ліміт, дозволений Dpcm. Про це повідомляє Голос українською з посиланням на видання latinatoday.

Це сталося в Понтінії 15 жовтня – відкрито порушивши положення, що містяться в останньому ЗДП від 13 жовтня. За конкретним проханням карабінери місцевої станції втрутились разом із колегами зі станцій Sezze, Borgo Sabotino та Latina.

Що повідомив регіональний радник Д’Амато: “Це серйозний і безвідповідальний епізод”

Щойно вони прибули до зазначеного ресторану, на Понтінії, військові перевірили, що на весіллі влаштовується приватна вечірка з кількістю гостей, що набагато перевищує дозволену межу. Фактично на заході, крім керівника клубу, було зареєстровано 82 людини. Отже, санкція була накладена на подружжя, а також на всіх гостей за порушення пункту 1 статті 1 Указу Прем’єр-міністра від 13 жовтня щодо стримування поширення вірусу.

Штраф для кожної людини становить 400 євро, зменшений він може бути приблизно до 280, якщо буде сплачений протягом п’яти днів після подання скарги.

Карабінери запропонують закрити діяльність закладу

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України