В Італії розглянуть закон, що дозволяє жінкам відпочивати під час критичних днів

Кожна жінка знайома з цим жахливим станом під час критичних днів, коли болить все, загальне самопочуття погіршується, не кажучи вже про виснаження і психічної нестабільності. Саме в такі дні хочеться пропустити роботу, адже там від вас все одно не буде ніякого толку. Проте критичні дні не здаються нам поважною причиною для того, щоб пропустити роботу. У італійських жінок може з’єднання явитися можливість без докорів совісті відпочивати в ці дні місяця без шкоди для зарплати і без необхідності брати лікарняний! Вісь щасливчики!

1. Згадайте про своє самопочуття під час критичних днів.

2. Гірше бути не може, чи не правда? Як часто вам хотілося прикинутися хворий і відпроситися з роботи, але ви відчували, що критичні дні – недостатньо вагомий привід, щоб відсиджуватися вдома?

3. Що ж, у нас для вас чудові новини: в Італії винесли на розгляд закон, що дозволяє жінкам залишатися вдома під час критичних днів!

4. Це означає, що жінки зможуть спокійно пропускати роботу, якщо зовсім не під силу, і при цьому не будуть зобов’язані брати лікарняний.

5. Звучить непогано, правда?

6. Однак існує небезпека того, що в разі прийняття цього закону, жінок будуть брати на роботу ще рідше, ніж зараз: наймачі будуть віддавати перевагу працівнику-чоловікові.

7. Але, тім не менш, це все-таки великий крок у правильному напрямку.

8. Адже деякі жінки і зараз пропускають роботу із-за сильних менструальних болів, а такий закон дозволить спростити процедуру: жінці не потрібно буде якийсь спеціальний дозвіл на ті, щоб залишитися вдома в такі дні.

9. Так що має сенс бути оптимістично налаштованими

Діліться своєю думкою з приводу закону в коментарях!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh