Авторські статтіДіаспораФотогалерея

В Італії розглянуть закон, що дозволяє жінкам відпочивати під час критичних днів

Кожна жінка знайома з цим жахливим станом під час критичних днів, коли болить все, загальне самопочуття погіршується, не кажучи вже про виснаження і психічної нестабільності. Саме в такі дні хочеться пропустити роботу, адже там від вас все одно не буде ніякого толку. Проте критичні дні не здаються нам поважною причиною для того, щоб пропустити роботу. У італійських жінок може з’єднання явитися можливість без докорів совісті відпочивати в ці дні місяця без шкоди для зарплати і без необхідності брати лікарняний! Вісь щасливчики!

1. Згадайте про своє самопочуття під час критичних днів.

2. Гірше бути не може, чи не правда? Як часто вам хотілося прикинутися хворий і відпроситися з роботи, але ви відчували, що критичні дні – недостатньо вагомий привід, щоб відсиджуватися вдома?

3. Що ж, у нас для вас чудові новини: в Італії винесли на розгляд закон, що дозволяє жінкам залишатися вдома під час критичних днів!

4. Це означає, що жінки зможуть спокійно пропускати роботу, якщо зовсім не під силу, і при цьому не будуть зобов’язані брати лікарняний.

5. Звучить непогано, правда?

6. Однак існує небезпека того, що в разі прийняття цього закону, жінок будуть брати на роботу ще рідше, ніж зараз: наймачі будуть віддавати перевагу працівнику-чоловікові.

7. Але, тім не менш, це все-таки великий крок у правильному напрямку.

8. Адже деякі жінки і зараз пропускають роботу із-за сильних менструальних болів, а такий закон дозволить спростити процедуру: жінці не потрібно буде якийсь спеціальний дозвіл на ті, щоб залишитися вдома в такі дні.

9. Так що має сенс бути оптимістично налаштованими

Діліться своєю думкою з приводу закону в коментарях!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.