Авторські статтіДіаспора

В Італії хочуть запровадити щомісячну відпустку на час менструації

Італія може ввести щомісячний триденну відпустку для робітниць з хворобливими менструальними періодами. У разі прийняття цього закону вона стане першою західною країною з подібною практикою по відношенню до жінок.

Про це в суботу, 25 березня, повідомляє The Independent.

Нижня палата італійського парламенту приступила до обговорення законопроекту, який зобов’яже роботодавців щомісяця оплачувати три дні відпустки для співробітниць, які відчувають біль під час менструації. Документ підготували чотири депутати-жінки від правлячої Демократичної партії.

Прочитайте про те, скільки часу потрібно щоб стати італійцем?

Як повідомляє видання, в країні є ті, хто побоюється, що закон може дискредитувати жінок, які борються за рівноправ’я статей. При наймі на роботу, чоловіки можуть стати більш пріоритетними співробітниками.

Подібний закон вже введений в ряді східних країн, наприклад, в Японії і Південній Кореї, крім того, подібні короткострокові відпустки є в деяких провінціях Китаю.

На сьогоднішній день в Італії жінкам гарантовані п’ять місяців декретної відпустки на час вагітності та пологів, протягом якого їм виплачується 80 відсотків від заробітної плати. Відмовитися від нього вони не мають права. Після народження дитини, обоє батьків мають право на шість додаткових місяців відпустки по догляду за дитиною з виплатою 30 відсотків зарплати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.