Авторські статтіДіаспора

В Італії чоловік відкрив вогонь по мігрантах на расовому ґрунті

Житель Італії відкрив вогонь по африканських мігрантах в місті Мачерата, поранивши шість чоловік. Як повідомляє Reuters з посиланням на поліцію, напад було скоєно на расовому ґрунті.

“Він їздив у своїй машині і, коли побачив африканців, почав стріляти”, – пояснив Reuters один з очевидців.

Наразі стрілок затриманий. За даними агентства, нападник кинув свою машину, коли побачив, що до нього наближаються співробітники правоохоронних органів. За словами очевидців, під час затримання чоловік кричав “Хай живе Італія!”, а на його плечах був прапор країни.

Також у салоні автомобіля затриманого було знайдено пістолет.

По мігрантах в італійському містечку Мачерата стріляв 28-річний місцевий мешканець Лука Траїні. За даними агентства, напад стався за кілька днів після того, як мігрант з Нігерії був заарештований у зв’язку з вбивством 18-річної мешканки Італії.

Як відомо, поліція затримала зловмисника біля військового меморіалу.

Вибритий налисо 28-річний чоловік кричав “Хай живе Італія!” та зробив римське привітання (яке схоже з нацистським вітанням) під час затримання.

Він також мав зав’язаний на шиї триколор.

За даним видання, мотивом нападу може бути помста нігерійській громаді. Повідомляється, що нещодавно у містечку було вбито італійку, а серед підозрюваних є громадянин Нігерії.

Нагадаємо, 3 лютого в центрі італійського містечка Мачерата чоловік відкрив вогонь по перехожих, поранивши щонайменше чотирьох мігрантів з Африки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України