Діаспора

В Італії зареєстровано найменшу за останній місяць кількість нових випадків інфікування коронавірусом

В Італії кількість нових випадків інфікування коронавірусом та госпіталізованих пацієнтів зменшується. За офіційними даними, за минулу добу зафіксований найменший приріст від 10 березня.

Щодо смертності, то жертв коронавірусу досі багато: за добу померли 604 людини. Загалом в Італії вже померло понад 17 тисяч людей від ускладнень. Разом з тим зростає й кількість тих, хто одужав.

Станом на 8 квітня 18:00 2020 року згідно Департаменту цивільного захисту італійського уряду:

  • 95 262 – позитивнохворих (+ 1195 сьогодні);
  • 139 422 – загальні кількість хворих з тими, що померли і з тими, що одужали;
  • 17 669 – померло (+ 542 сьогодні);
  • 26 491 осіб одужали (+ 2099 людини сьогодні).

Подолати недугу змогли 24 тисячі італійців.

Один з пацієнтів лікарні у Ломбардії Карло Гаєта сказав, що вчора вперше за два тижні побачив чотири вільних ліжка у шпиталі.

“Взагалі в цьому шпиталі 341 хворих на коронавірус. Моя історія така: вдома майже втратив свідомість, гарячку не виходило збити. Настав момент, коли майже не міг дихати. Мене госпіталізували і почали інтенсивну терапію, одягнули цей знаменитий скафандр, який надягають на голову, що дає тобі кисень”, – згадує чоловік.

Від 4 травня починається друга фаза карантину. Деякі фабрики зможуть повернутися до роботи. Відкриють навіть книгарні.

Італійські науковці розробили “модель співіснування з вірусом”. Приміром, салони краси й барбершопи відкриють, але ж всередині зможуть знаходитися лише дві людини: майстер і клієнт. Правило триматися дистанції в один метр, носити маску і не обійматися поки залишаються.

Досі Італії не вистачає медиків, кисневих масок, а також іншого обладнання для інтенсивної терапії. Крім того, 13 тисяч медичних працівників інфіковані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України