Діаспора

В Італії з 15 жовтня діятиме правило обов’язкової вакцинації для всіх: близько 30% водіїв та 10% всіх працівників не вакциновані

Близько 30% водіїв не вакциновані, а багато іноземців мають недійсні щеплення в Італії

Наближається день Х (п’ятниця, 15 жовтня) для набрання чинності узагальненого обов’язку Зеленого пропуску для всіх працівників в Італії в державних та у приватних підприємствах: а це більше 20 мільйонів італійців

Справжньою проблемою зараз (залишаючи поза увагою організаційні аспекти, – є контроль у компаніях, який, особливо в перші дні, легко спричинить хаос) – це аудиторія тих, хто, не пройшов щеплення проти коронавірусу, не має зеленої сертифікації і тому не може працювати. Важко отримати точну цифру таких працівників: згідно з підрахунками, близько 10% працівників в Італії не вакциновані. У віці старше 50 років мова йде про близько 2,5 мільйонів людей.

Проблема в ці дні полягає в тому, щоб зрозуміти, які наслідки матиме неможливість багатьох працювати без зеленої сертифікації може мати для життя країни: які галузі можуть зазнати найбільшого впливу?

Перша проблема стосується транспорту (порти в тому числі), логістики, а також сільського господарства. З ризиком, якого багато хто побоюється: це означає, що італійській супермаркети та інші магазини можуть зіткнутися з труднощами у постачанні продуктів.

Перша проблема, яку потрібно вирішити, стосується тестів, які повинні зробити тим, хто не щеплений. Адже на них буде справжній бум: аптеки кажуть, що вони готові. За оцінками, сьогодні в Італії може знадобитися мільйон тестів на день.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України