Діаспора

В Італії ковід-сертифікат після бустерної дози стане безтерміновим

Рада міністрів Італії 2 лютого знову змінила антиковидові правила. Одним із основних питань, винесених на розгляд, стала тривалість Green Pass.

Рада міністрів постановила, що італійський ковід-сертифікат для тих, хто отримав третю дозу вакцини, буде безлімітним.

Винятком становлять випадки захворювання на коронавірус, та якщо Ема (Європейське агентство з лікарських засобів) та Aifa (Італійське агентство фармакологічних засобів) приймуть рішення щодо можливу четверту дозу.

Ковід-сертифікат в Італії безлімітним також для тих, хто одужав від коронавірусу і вакцинувався двома дозами вакцини.

Ця зміна пов’язана з тим, що з 1 лютого дія зеленого сертифікату після другої дози вакцини діє 6 місяців. Без додаткового уточнення правил щодо вакцинації трьома дозами, деякі люди ризикували опинитися без так званого бустера Green Pass і без можливості поновлення ковід-сертифікату.

Крім того, у разі, якщо котрийсь із регіонів Італії потрапить у червону зону, ковід-обмеження не торкнуться вакцинованих.

Нагадаємо – що таке Super Green-pass в Італії

З детальною інформацією (італійською мовою) щодо застосованих обмежувальних заходів можна ознайомитись на офіційному сайті Уряду Італії за посиланням: http://www.governo.it/sites/new.governo.it/files/Dpcm_20201103_aree.pdf або англійською мовою на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я Італії за посиланням: http://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioFaqNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=230#11

З 06 грудня 2021 року в Італії запроваджено правило надання сертифікату «Super Green-pass» (сертифікат про повний курс щеплення проти COVID-19 або про перенесення особою коронавірусної хвороби) та введення «базового» сертифікату (видається за результатами негативного ПЛР-тесту або тесту на антиген) для доступу до громадського транспорту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України