Авторські статтіДіаспора

В Італії 30 тисяч літрів вина вилилося через вибух цистерни. Відео

У місті Фонтанеллі провінції Тревізо, що на північному сході Італії, на одному з винзаводів вибухнула цистерна з просекко.

Як повідомляє Tgcom24, за попередніми даними, причиною аварії став людський фактор. Через надлишок тиску та перевищення допустимого обсягу вина в резервуарі, напій “вирішив” вирватися назовні.

У результаті вибуху з резервуара вилилося 30 тисяч літрів просекко. На відео видно, як з вертикальної металевої цистерни виливається на землю ігристе вино. Відзначається, що врожай винограду в 2018 році став особливо великим для Італії.

Його обсяг на понад 10% перевищив врожаї попередніх років. Читайте також Виробник Johnnie Walker випустить “жіночий” віскі Jane Walker Довідка. Просекко – італійське вино, сухе, ігристе. Виготовляється з винограду сорту Глера, іноді з додаванням сортів Вердізо, Перера та Б’янкетта.

На відміну від свого основного конкурента – шампанського – Просекко виготовляється методом Шарму, в якому вторинна ферментація відбувається у резервуарах із нержавіючої сталі, що робить виробництво вина менш дорогим. На відміну від Шампанського, у пляшці з Просекко процес ферментації не відбувається, і з часом вона старіє. Тому Просекко потрібно вживати молодим, бажано не старше двох років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України