В Instagram розповіли про принцип сортування постів

Розробники соціальної мережі розповіли, як працюють алгоритми. Це дозволить користувачам зрозуміти, як діє принцип машинного навчання мікроблогу.

Два роки тому в Instagram вийшло дуже важливе оновлення. Тоді, як розповіли розробникі, користувачі не помічали 50% публікацій друзів і 70% решти постів. Однак 90% всіх юзерів залишилися незадоволені апдейтом, в якому мова йшла в першу чергу про принцип сортування постів і його зміну. Хоча зараз 800 мільйонів цих незадоволених щодня витрачають в додатку менше години, щоб переглянути фото друзів.

Сам же Instagram працює за принципом машинного навчання. Тобто він відображає, що дивився користувач і пропонує йому схожий новий матеріал. Навіть якщо дві людини підпишуться на одні й ті ж сторінки, то їм буде пропонуватися різний матеріал. Вся справа у взаємодії з контентом.

Те, що бачить користувач у своїй стрічці, може залежати від декількох факторів. Instagram спочатку вивчає, що людина бачила раніше і видає схожий контент. Також дуже важлива новизна постів, тобто тільки найсвіжіші фото і відео пропонуються до переглядами. Якщо ж користувач з кимось спілкується частіше, то і його пости з’являтимуться частіше. Також пріоритетними вважаються фото, на які ставляться лайки і розглядаються найчастіше.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh