Розробники соціальної мережі розповіли, як працюють алгоритми. Це дозволить користувачам зрозуміти, як діє принцип машинного навчання мікроблогу.
Два роки тому в Instagram вийшло дуже важливе оновлення. Тоді, як розповіли розробникі, користувачі не помічали 50% публікацій друзів і 70% решти постів. Однак 90% всіх юзерів залишилися незадоволені апдейтом, в якому мова йшла в першу чергу про принцип сортування постів і його зміну. Хоча зараз 800 мільйонів цих незадоволених щодня витрачають в додатку менше години, щоб переглянути фото друзів.
Сам же Instagram працює за принципом машинного навчання. Тобто він відображає, що дивився користувач і пропонує йому схожий новий матеріал. Навіть якщо дві людини підпишуться на одні й ті ж сторінки, то їм буде пропонуватися різний матеріал. Вся справа у взаємодії з контентом.
Те, що бачить користувач у своїй стрічці, може залежати від декількох факторів. Instagram спочатку вивчає, що людина бачила раніше і видає схожий контент. Також дуже важлива новизна постів, тобто тільки найсвіжіші фото і відео пропонуються до переглядами. Якщо ж користувач з кимось спілкується частіше, то і його пости з’являтимуться частіше. Також пріоритетними вважаються фото, на які ставляться лайки і розглядаються найчастіше.