В Інгольштадті приступили до серійного випуску Audi Q2

Світова прем’єра нової моделі відбулася в березні цього року на автошоу в Женеві. Тепер компанія Audi запустила Audi Q2 в серійне виробництво.

Новинка гігантського автоконцерну буде виходити із стін заводу в Інгольштадті, який є основною виробничою потужністю Audi. В цілях збільшення загальної продуктивності фахівці Audi встановили на головному складальному конвеєрі модуль трансмісії, який буде працювати в автоматичному режимі. Ця інновація дозволить збирати щодня до 450 одиниць. Автоновинка, яка випускається є початковою в сімействі Q2. Тому, зі слів директора заводу, весь колектив підприємства надзвичайно гордий і радий наданої йому честі.

Вже найближчим часом Audi почне приймати замовлень на модель Q2. Наголошується, що автомобіль обладнаний найсучаснішими технологіями та системами, у тому числі мультимедійною та допоміжною. На розсуд покупця він може вибрати варіант оснащення свого коня будь-яким із шести запропонованих двигунів. Вони будуть різної потужності, при цьому три бензинові і три дизельні.

Завод Audi в Інгольштадті займає в Європі друге місце за своєю величиною. В даний час ним випускається щорічно понад 500 000 машин. А в цілому корпорація Audi випускає новий автомобіль через кожні тридцять секунд.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh