Авторські статтіТехно

В Інгольштадті приступили до серійного випуску Audi Q2

Світова прем’єра нової моделі відбулася в березні цього року на автошоу в Женеві. Тепер компанія Audi запустила Audi Q2 в серійне виробництво.

Новинка гігантського автоконцерну буде виходити із стін заводу в Інгольштадті, який є основною виробничою потужністю Audi. В цілях збільшення загальної продуктивності фахівці Audi встановили на головному складальному конвеєрі модуль трансмісії, який буде працювати в автоматичному режимі. Ця інновація дозволить збирати щодня до 450 одиниць. Автоновинка, яка випускається є початковою в сімействі Q2. Тому, зі слів директора заводу, весь колектив підприємства надзвичайно гордий і радий наданої йому честі.

Вже найближчим часом Audi почне приймати замовлень на модель Q2. Наголошується, що автомобіль обладнаний найсучаснішими технологіями та системами, у тому числі мультимедійною та допоміжною. На розсуд покупця він може вибрати варіант оснащення свого коня будь-яким із шести запропонованих двигунів. Вони будуть різної потужності, при цьому три бензинові і три дизельні.

Завод Audi в Інгольштадті займає в Європі друге місце за своєю величиною. В даний час ним випускається щорічно понад 500 000 машин. А в цілому корпорація Audi випускає новий автомобіль через кожні тридцять секунд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України