В Індонезії від перевтоми померли понад 270 співробітників виборчкомів

Мінімум 272 співробітники, які були задіяні в організації й проведенні виборів у Індонезії, загинули, ще 1878 захворіли від перевтоми, пов’язаної з ненормованою роботою.

Про це заявив прес-секретар Центральної виборчої комісії Індонезії Аріф Прийо Сусанто.

За його словами, міністерство фінансів працює над виплатою компенсацій сім’ям загиблих.

В Індонезії 17 квітня одночасно обирали президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конгресу, регіональних і місцевих законодавчих органів. Всього у виборах брали участь понад 245 тис. кандидатів, які боролися за 20 тис. депутатських місць. Як зазначають ЗМІ, в рамках безпрецедентних за своїм розмахом виборів вручну потрібно було перерахувати мільйони бюлетенів.

Для забезпечення нормального виборчого процесу на 810 тис. дільниць було задіяно близько 6 млн співробітників. Експерти назвали голосування в Індонезії «найскладнішими виборами в світі».

Остаточні результати виборів у найбільш багатонаселеній мусульманській країні світу (263 млн осіб) стануть відомі лише в травні. Згідно з прогнозами, 57-річний президент Джоко Відодо значно випередив свого суперника-націоналіста – відставного генерала Прабово Субіанто, набравши від 54 до 55 відсотків голосів. На підтримку Субіанто висловилися близько 44 відсотків виборців.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh