Політика

В Індонезії від перевтоми померли понад 270 співробітників виборчкомів

Мінімум 272 співробітники, які були задіяні в організації й проведенні виборів у Індонезії, загинули, ще 1878 захворіли від перевтоми, пов’язаної з ненормованою роботою.

Про це заявив прес-секретар Центральної виборчої комісії Індонезії Аріф Прийо Сусанто.

За його словами, міністерство фінансів працює над виплатою компенсацій сім’ям загиблих.

В Індонезії 17 квітня одночасно обирали президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конгресу, регіональних і місцевих законодавчих органів. Всього у виборах брали участь понад 245 тис. кандидатів, які боролися за 20 тис. депутатських місць. Як зазначають ЗМІ, в рамках безпрецедентних за своїм розмахом виборів вручну потрібно було перерахувати мільйони бюлетенів.

Для забезпечення нормального виборчого процесу на 810 тис. дільниць було задіяно близько 6 млн співробітників. Експерти назвали голосування в Індонезії «найскладнішими виборами в світі».

Остаточні результати виборів у найбільш багатонаселеній мусульманській країні світу (263 млн осіб) стануть відомі лише в травні. Згідно з прогнозами, 57-річний президент Джоко Відодо значно випередив свого суперника-націоналіста – відставного генерала Прабово Субіанто, набравши від 54 до 55 відсотків голосів. На підтримку Субіанто висловилися близько 44 відсотків виборців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України