В Японії знайшли новий вид рослин, що живуть без фотосинтезу

Рослини використовують фотосинтез як спосіб перетворення сонячного світла в енергію і харчування. Більшість рослин мають фотосинтез в тій чи іншій формі, але деякі рослини, однак, не роблять цього, як у випадку нещодавно відкритого виду рослин в Японії.

Нові види рослин були знайдені на острові Куросіма в Японії. Їм було дано наукову назву Gastrodia kuroshimensis. Ці рослини одержують поживні речовини не за допомогою фотосинтезу, а через безліч грибів. Цей тип рослин був інтересний для ботаніків, але його важко знайти, так як більшість з нього рослин малі за розміром і їх мало, повідомляє Natural Science News. Такі рослини також зустрічаються в темних місцях, у лісі. Їх можна побачити тільки тоді, коли вони цвітуть.

Нова рослина досить унікальна тим, що вона є повністю самозапилююча. Більшість рослин, що мають самозапильні квіти також виробляють квіти, які можуть запилитися. Новий вид є повністю самозапильною рослиною. Такі рослини до цих пір залишаються загадкою для більшості ботаніків, так як деякі з них вже були вивчені. Відкриття G. kurosimensis забезпечить ботанікам і дослідникам ще одну можливість вивчити цей вид рослин.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh