Авторські статтіНовини

В Японії знайшли новий вид рослин, що живуть без фотосинтезу

Рослини використовують фотосинтез як спосіб перетворення сонячного світла в енергію і харчування. Більшість рослин мають фотосинтез в тій чи іншій формі, але деякі рослини, однак, не роблять цього, як у випадку нещодавно відкритого виду рослин в Японії.

Нові види рослин були знайдені на острові Куросіма в Японії. Їм було дано наукову назву Gastrodia kuroshimensis. Ці рослини одержують поживні речовини не за допомогою фотосинтезу, а через безліч грибів. Цей тип рослин був інтересний для ботаніків, але його важко знайти, так як більшість з нього рослин малі за розміром і їх мало, повідомляє Natural Science News. Такі рослини також зустрічаються в темних місцях, у лісі. Їх можна побачити тільки тоді, коли вони цвітуть.

Нова рослина досить унікальна тим, що вона є повністю самозапилююча. Більшість рослин, що мають самозапильні квіти також виробляють квіти, які можуть запилитися. Новий вид є повністю самозапильною рослиною. Такі рослини до цих пір залишаються загадкою для більшості ботаніків, так як деякі з них вже були вивчені. Відкриття G. kurosimensis забезпечить ботанікам і дослідникам ще одну можливість вивчити цей вид рослин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України