Подорожі

В яку країну краще не їхати у відпустку – звіт International SOS and Control Risks

Такі напрямки, як Кенія, Єгипет і Мексика, вважаються небезпечними. Частина України також класифікується як небезпечна.

Терористичні атаки, протести або повені та урагани — які небезпеки ховаються в якій країні? Нова карта світу охоронної компанії International SOS and Control Risks показує, куди можна їхати без коливань і де відпустка не рекомендується.

Детальна карта безпеки країн

Кожна країна була оцінена з точки зору безпеки подорожей та існуючих медичних ризиків. П’ять рівнів небезпеки були визначені для кожного, від низького до дуже високого ризику.

Поїздки до Лівії, Малі, Центральної Африки, Сомалі, Ємену і Афганістану особливо небезпечні. Також дуже небезпечним вважається район на південному сході України: навколо міста Донецька. Поїздка в ці країни вважається особливо небезпечною, оскільки вона може призвести до насильницьких нападів на мандрівників. Терористичні акти і викрадення не можуть бути виключені. Навіть популярні туристичні напрямки, такі як Мексика, Єгипет і Кенія вважаються досить небезпечними.

З іншого боку, Швейцарія, Люксембург, Данія, Норвегія, Фінляндія, Словенія, Гренландія, Ісландія вважаються особливо безпечними. В цілому, Європа і Північна Америка є одними з найбезпечніших туристичних напрямків. В Австралії, Новій Зеландії, Аргентині і Китаї туристи можуть відчувати себе відносно безпечно.

Фото: https://www.travelriskmap.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh