Подорожі

В яку країну краще не їхати у відпустку – звіт International SOS and Control Risks

Такі напрямки, як Кенія, Єгипет і Мексика, вважаються небезпечними. Частина України також класифікується як небезпечна.

Терористичні атаки, протести або повені та урагани — які небезпеки ховаються в якій країні? Нова карта світу охоронної компанії International SOS and Control Risks показує, куди можна їхати без коливань і де відпустка не рекомендується.

Детальна карта безпеки країн

Кожна країна була оцінена з точки зору безпеки подорожей та існуючих медичних ризиків. П’ять рівнів небезпеки були визначені для кожного, від низького до дуже високого ризику.

Поїздки до Лівії, Малі, Центральної Африки, Сомалі, Ємену і Афганістану особливо небезпечні. Також дуже небезпечним вважається район на південному сході України: навколо міста Донецька. Поїздка в ці країни вважається особливо небезпечною, оскільки вона може призвести до насильницьких нападів на мандрівників. Терористичні акти і викрадення не можуть бути виключені. Навіть популярні туристичні напрямки, такі як Мексика, Єгипет і Кенія вважаються досить небезпечними.

З іншого боку, Швейцарія, Люксембург, Данія, Норвегія, Фінляндія, Словенія, Гренландія, Ісландія вважаються особливо безпечними. В цілому, Європа і Північна Америка є одними з найбезпечніших туристичних напрямків. В Австралії, Новій Зеландії, Аргентині і Китаї туристи можуть відчувати себе відносно безпечно.

Фото: https://www.travelriskmap.com/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України