Новини з Австрії

В Австрії у Граці внаслідок зіткнення автобуса з трамваєм постраждали 17 осіб

Поліція повідомила, що 17 осіб дістали поранення внаслідок зіткнення трамвая й автобуса в Граці близько 7-ї години ранку в понеділок

Аварія сталася на перехресті Theodor-Körner-Straße і Rottalgass . За даними Holding Graz, автобус, імовірно, звернув праворуч і зіткнувся із зустрічним трамваєм. Дорога залишалася закритою для руху протягом двох годин.

Аварія сталася, коли 40-річний водій автобуса їхав по Роттальгассе в бік Санкт-Леонарда (лінія 41) в рамках свого навчання і в супроводі інструктора і помилково перетнув перехрестя з вулицею Теодор-Кернер-штрассе прямо за курсом. Коли водій повернув автобус назад на Вільгельм-Раабе-Гассе, щоб повернути праворуч у правильному напрямку, сталося зіткнення з трамваєм, що наближався (лінія 3/Andritz). У результаті трмавай зіткнувся з передньою правою частиною автобуса.

Обидва водії громадського транспорту та інструктор зазнали легких травм і пройшли амбулаторне лікування в UKH Graz. Також легкі поранення дістали 14 пасажирів автобуса, зокрема вісім дітей. Десятирічного хлопчика і тринадцятирічну дівчинку довелося госпіталізувати в LKH Грац, а п’ять поранених пройшли амбулаторне лікування в лікарнях. Ще семеро людей звернулися по медичну допомогу тільки до Червоного Хреста. Для цього було задіяно чотири машини і бригаду лікарів швидкої допомоги.

Між Якомініплац і Андрітцем було відкрито нове залізничне сполучення для трамвайних ліній 3 і 5. Автобусні маршрути 41 і 62 довелося змінити на час ліквідації наслідків ДТП

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України