Авторські статтіНовини

В Голландії з відходів пластику будуть будувати дороги

Голландській уряд планує з відходів пластику зводити нові дороги для транспорту. Відповідні траси, якщо порівнювати їх із звичайними, служити будуть в кілька разів довше. Також вони менш схильні до традиційного для даного профілю стирання і інших пошкоджень. Тому, уряду вони будуть обходитися значно дешевше.

Нові автостради, крім усього іншого, значною мірою допоможуть очистити Світовий океан від нагромадженого там сміття. Найбільша голландська компанія по виробництву і реалізації пластику і пластмаси KWS Infra вже найближчим часом має намір приступити до впровадження у життя проекту по створенню трас, що складаються повністю з пластика.

Першим на черзі містом є Роттердам. Саме там першими у світі з’являться дороги, що складаються з переробленого синтетичного матеріалу. Міською владою вже було дано згоду на реалізацію цього проекту.

Ідейні натхненники реалізації даної програми впевнені в тому, що подібні дороги будуть позбавлені маси недоліків традиційного типу покриття, так як вони будуть несприйнятливі до температурних перепадів і стирання. Важливо й те, що пластик для будівництва буде перероблятися саме з відходів, виловлених у Світовому океані.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України