В Голландії з відходів пластику будуть будувати дороги

Голландській уряд планує з відходів пластику зводити нові дороги для транспорту. Відповідні траси, якщо порівнювати їх із звичайними, служити будуть в кілька разів довше. Також вони менш схильні до традиційного для даного профілю стирання і інших пошкоджень. Тому, уряду вони будуть обходитися значно дешевше.

Нові автостради, крім усього іншого, значною мірою допоможуть очистити Світовий океан від нагромадженого там сміття. Найбільша голландська компанія по виробництву і реалізації пластику і пластмаси KWS Infra вже найближчим часом має намір приступити до впровадження у життя проекту по створенню трас, що складаються повністю з пластика.

Першим на черзі містом є Роттердам. Саме там першими у світі з’являться дороги, що складаються з переробленого синтетичного матеріалу. Міською владою вже було дано згоду на реалізацію цього проекту.

Ідейні натхненники реалізації даної програми впевнені в тому, що подібні дороги будуть позбавлені маси недоліків традиційного типу покриття, так як вони будуть несприйнятливі до температурних перепадів і стирання. Важливо й те, що пластик для будівництва буде перероблятися саме з відходів, виловлених у Світовому океані.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh