Новини з Австрії

В Австрії найвищий рівень прохачів допомоги на душу населення в Європі

Цього року 2,6 мільярди євро: з 2019 року витрати на мігрантів в Австрії зросли на мільярд

Наплив мігрантів не завершується. В Австрії найвищий рівень прохачів допомоги на душу населення в континентальній Європі. Це відбивається і на витратах для мігрантів: лише у 2022 році було витрачено майже два мільярди євро – і ці суми продовжують зростати.

У період із січня по вересень цього року в Австрії було подано 43 748 заяв про надання притулку, причому лише у вересні було подано 8 299 заяв. У рекордному 2022 році їхня кількість склала 112 272 заявки. Про це також свідчать витрати Австрії: хоча 2019 року вони становили «всього» 1,5 мільярда євро, 2022 року вони зросли майже до 1,9 мільярда євро. Цього року вона становитиме навіть 2,6 мільярда євро — отже, лише за п’ять років вона виросла на один мільярд євро, як показує графік бюджетної служби парламенту. І ці витрати, ймовірно, продовжуватимуть зростати в найближчі кілька років.

“Міграційні рухи обтяжували наш національний бюджет майже на 2 мільярди євро минулого року – неймовірна сума, яку навряд чи може собі уявити будь-який громадянин”, – заявив депутат ЄС Харальд Вілімський (FPÖ).

Вілімський також уточнив: весь держбюджет Бургенланду на 2023 рік становить 1,56 млрд. євро, Форарльберга — 2,165 млрд. євро. І наголошує: «Необхідно терміново натиснути на екстрене гальмо і вжити, нарешті, ефективних заходів проти нелегальної міграції. Нам терміново потрібна “фортеця Австрія”.

Цифри вже викликали великий ажіотаж: «Навіть школяру початкових класів зрозуміло — держава загального добробуту впаде… скоро», – пише користувач X. «Австрії прийде кінець, якщо так продовжуватиметься.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України