Новини

В Енерегодарі священик створює незвичайні ікони зі скла

Йорданського Хрещення у вікнах тимчасової каплички парафії cвятого Йосифа Обручника УГКЦ, що в Енергодарі (Запорізька область), «засвітилися» незвичайні ікони. Особливістю даних робіт є те, що вони виконані на склі спеціальною крейдою, яка відсвічується при попаданні променів світла в середину скла. Завдяки основному компоненту – вапну, ікони також чудово виглядають і вдень. Найдивовижнішою особливістю даних робіт є те, що вони, одночасно, милують око не тільки парафіян, які моляться в капличці, а й тих, які проходять повз вікна каплиці, на які встановлено дані ікони.

Ідея цього задуму належить о. Олександру Варницькому, настоятелю цієї парафії, якій сам власноруч виконав такі ікони. За словами священика, виконанню таких ікон передувала потреба розміщення намісних ікон в каплиці, де розмір кімнати не сприяв їх розташуванню на традиційному місці, а вигляд з двору звичайних образів на підвіконні не справляв враження,  хіба що критику. «Так і виник задум «догодити всім» і, в такий спосіб, заохотити простих перехожих, хоч на мить задуматись про Бога, який й так завжди нас бачить», – розповідає о. Олександр.

Отець-майстер підкреслив, що вперше при написанні ікон використовувалась дана технологія, яка звичайно ще не досконала, адже при її використанні необхідно використовувати дорожчі матеріали, а не звичайне скло.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.