Економіка

В двох біля українських АЕС зафіксовані перші випадки захворювання на коронавірус

В місті супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, в якому живуть працівники атомної станції зафіксовано перші випадки захворювання на коронаввірус

Передає прес-служба НАЕК «Енергоатом».

Зазначається, що у зв’язку із виявленням у місті перших випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводиться ретельна перевірка всіх, з ким контактували інфіковані особи.

Серед осіб, які контактували з хворими виявлено та вже ізольовано працівників атомної станції. Станом на 14 квітня хворих працівників ЗАЕС не зафіксовано, відзначають в Енергоатомі.

В Енергоатомі зазначили, що ще з 24 березня ЗАЕС перейшла на особливий режим роботи. Працівники блочних щитів управління енергоблоків та центральних щитів управління переведені в режим повної самоізоляції.

Енергодар

З 14 квітня на позачерговій сесії Запорізької ОДА кордони міста були визнані карантинною зоною.

В двох містах-супутниках українських АЕС зафіксовані перші випадки захворювання на коронавірус - Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Відтепер в місто атомників можуть заїхати тільки транспортні засоби, які  доставляють товари першої необхідності, транзитні транспортні засоби, але без права зупинки в місті, зареєстровані в Енергодарі особи та особи що забезпечують життєдіяльність міста.

Южноукраїнськ

15 квітня, в місті Южноукраїнськ був зафіксований перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, повідомляє прес-служба ЮАЕС.

В двох містах-супутниках українських АЕС зафіксовані перші випадки захворювання на коронавірус - Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Серед осіб, що контактували з хворим теж знайдено працівника атомної станції. Зараз працівнику ЮАЕС проведено тестування та ізольовано, зазначають на ЮАЕС.

В Україні налічується чотири міста-супутника атомних електростанцій. Це Енергодар Запорізької АЕС, Южноукраїнськ Южно-Української АЕС, Нетішин Хмельницької АЕС та Вараш Рівненської АЕС. З 24 березня до 26 квітня Уряд постановою № 240 обмежив в’їзд до міст-супутників атомних станцій .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.