В двох біля українських АЕС зафіксовані перші випадки захворювання на коронавірус

В місті супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, в якому живуть працівники атомної станції зафіксовано перші випадки захворювання на коронаввірус

Передає прес-служба НАЕК «Енергоатом».

Зазначається, що у зв’язку із виявленням у місті перших випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводиться ретельна перевірка всіх, з ким контактували інфіковані особи.

Серед осіб, які контактували з хворими виявлено та вже ізольовано працівників атомної станції. Станом на 14 квітня хворих працівників ЗАЕС не зафіксовано, відзначають в Енергоатомі.

В Енергоатомі зазначили, що ще з 24 березня ЗАЕС перейшла на особливий режим роботи. Працівники блочних щитів управління енергоблоків та центральних щитів управління переведені в режим повної самоізоляції.

Енергодар

З 14 квітня на позачерговій сесії Запорізької ОДА кордони міста були визнані карантинною зоною.

Відтепер в місто атомників можуть заїхати тільки транспортні засоби, які  доставляють товари першої необхідності, транзитні транспортні засоби, але без права зупинки в місті, зареєстровані в Енергодарі особи та особи що забезпечують життєдіяльність міста.

Южноукраїнськ

15 квітня, в місті Южноукраїнськ був зафіксований перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, повідомляє прес-служба ЮАЕС.

В двох містах-супутниках українських АЕС зафіксовані перші випадки захворювання на коронавірус - Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Серед осіб, що контактували з хворим теж знайдено працівника атомної станції. Зараз працівнику ЮАЕС проведено тестування та ізольовано, зазначають на ЮАЕС.

В Україні налічується чотири міста-супутника атомних електростанцій. Це Енергодар Запорізької АЕС, Южноукраїнськ Южно-Української АЕС, Нетішин Хмельницької АЕС та Вараш Рівненської АЕС. З 24 березня до 26 квітня Уряд постановою № 240 обмежив в’їзд до міст-супутників атомних станцій .

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh