Новини з Австрії

В деяких регіонах Австрії українці зможуть користування громадським транспортом безкоштовно

Безкоштовне користування громадським транспортом у Східному Регіоні Австрії (Відень, Нижня Австрія, Бургенланд) для українських біженців продовжено до кінця жовтня.

Єдине рішення щодо доступності громадського транспорту для біженців з України було ухвалено в Східному регіоні.

Про це повідомляє Голос українською з посиланням на Vor.

Після обговорення з компаніями-партнерами та власниками транспортна асоціація Verkehrsverbund Ost-Region (VOR) схвалила єдине рішення щодо мобільності для біженців з України: Безоплатний проїзд на всіх видах громадського транспорту VOR (включно з Wiener Linien) діятиме в якості перехідного рішення включно до 31 жовтня 2022 р. Проїзні документи, які видають біженцям з України, є достатньою обставиною для проїзду в громадському транспорті в разі квиткового контролю. З 1 листопада будуть доступні “термінові квитки ÖBB”, про які вже повідомляв ÖBB, що дозволить новоприбулим біженцям з України продовжити користуватися транспортом ÖBB на визначених новими правилами умовах.

Нагадаємо: З 1 жовтня в Австрії відновили оплату за проїзд в громадському транспорті для українців. Згодом рішення було змінено в деяких Землях Австрії.

Під час організації проїзду громадським транспортом, який щодня обслуговує мільйони пасажирів, скоординований підхід усіх партнерів є необхідною запорукою успішного рішення, що і було здійснено в цьому випадку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України