В «Десні» відкрили унікальний комплекс підготовки танкових екіпажів. Відео

Комплекс легководолазної підготовки дає можливість проводити повний цикл підготовки екіпажів – від затоплення в макеті башти та евакуації.

Про це повідомляється на сторінці 169-го Навчального центру «Десна» у Facebook

В “Десні” почав функціонувати унікальний легководолазний комплекс

Більше двох років минуло з моменту відновлення в 169-му Навчальному центрі підготовки танкових екіпажів до форсування водних перешкод. Раніше такі тренування були можливими лише в теплу пору року, але тепер ми маємо спеціальний комплекс для легководолазної підготовки із басейном, навчальними класами та резервуаром, оснащеним макетом танку. Відбувається процес навчання в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Далі – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову. Як сьогодні відбувалося психологічне і фахове випробування танкових екіпажів – дивіться в нашому відео.\

Опубліковано Навчальний центр “Десна” – Прес-служба Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Два роки тому в 169-му Навчальному центрі «Десна» відновили підготовку танкістів з форсування водних перешкод. Але раніше відпрацювання затоплення та евакуації танкових екіпажів буди можливі лише в теплу пору року. Зараз навчальний центр отримав унікальний комплекс легководолазної підготовки з басейном, резервуаром, оснащеним макетом танку, навчальними класами.

Підготовка екіпажів відбувається в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Після – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову.

Як танкові екіпажі проходять психологічне та фахове випробування дивіться в відео.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh