Війна РФ проти України

В «Десні» відкрили унікальний комплекс підготовки танкових екіпажів. Відео

Комплекс легководолазної підготовки дає можливість проводити повний цикл підготовки екіпажів – від затоплення в макеті башти та евакуації.

Про це повідомляється на сторінці 169-го Навчального центру «Десна» у Facebook

В “Десні” почав функціонувати унікальний легководолазний комплекс

Більше двох років минуло з моменту відновлення в 169-му Навчальному центрі підготовки танкових екіпажів до форсування водних перешкод. Раніше такі тренування були можливими лише в теплу пору року, але тепер ми маємо спеціальний комплекс для легководолазної підготовки із басейном, навчальними класами та резервуаром, оснащеним макетом танку. Відбувається процес навчання в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Далі – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову. Як сьогодні відбувалося психологічне і фахове випробування танкових екіпажів – дивіться в нашому відео.\

Опубліковано Навчальний центр “Десна” – Прес-служба Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Два роки тому в 169-му Навчальному центрі «Десна» відновили підготовку танкістів з форсування водних перешкод. Але раніше відпрацювання затоплення та евакуації танкових екіпажів буди можливі лише в теплу пору року. Зараз навчальний центр отримав унікальний комплекс легководолазної підготовки з басейном, резервуаром, оснащеним макетом танку, навчальними класами.

Підготовка екіпажів відбувається в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Після – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову.

Як танкові екіпажі проходять психологічне та фахове випробування дивіться в відео.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.