Війна рф проти України

В боротьбі з російським окупантом загинув видатний лідер українського Пласту Роман Орищенко

На фронті загинув видатний лідер українського Пласту Роман "Оскар" Орищенко.

Роман став на захист України як командир взводу 72-ї окремої механізованої бригади та віддав своє життя за країну. Його внесок у розвиток молодіжного руху через організацію Пласту став зразком відваги та патріотизму. Роман виховав десятки юнаків, вклавши в них любов до Батьківщини, сміливість, розум та мужність.

У 2004 році був координатором молодіжних рухів на Майдані, а у 2013 році привіз першу звукову апаратуру на Євромайдан. Жартував, що є першим Автомайданівцем, бо вигріб за цю доставку.

Взимку 2013-2014 років Роман був серед засновників Самооборони Майдану, відповідальним за розгортання мереж спротиву. Його заслуги були вшановані Орденом «За мужність».

Він мав велику повагу в суспільстві, залишаючись скромним та віддано роблячи свою роботу. Друзі пам’ятають його з Майдану і під час повномасштабного вторгнення, завдяки його непохитній підтримці.

Роман завжди відгукувався на прохання, кажучи: "своїм потрібно допомагати усім чим можна".

Його життя – це історія про бажання збудувати сильну країну.

Вічна Слава Герою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України