В білоруської опозиції залишилася доба, або цієї осені ми станемо спостерігачами страшної зачистки

Останній день “Пагоні”

У білоруської опозиції залишилися буквально добу, щоб оперативно сформувати загони і захопити органи влади. У понеділок Лукашенко візьметься за відновлення режиму і закручування гайок. Про це повідомив Олександр Голубуцький.

Все просто: від Лукашенка не відвернулися силовики, отже, йому є чим працювати з протестуючими. Він уже зробив відповідне публічну заяву (через “Раша Тудей”) – обґрунтував взяту паузу: “…

Чесно скажу, я знав, що так буде [тому довго не з’являвся на публіці]. Я боявся зіткнень в той гострий період. І вони до цього готувалися: якщо вийдуть лукашенківці, будемо мочити. Я боявся, що постраждають ці люди. Тому ми робили паузу. Ну, може, трошки перебрали. … Повинен сказати спасибі Путіну, моєму другові, Який теж говорить: «Слухай, що ти мовчиш?” Я кажу: «Скоро почуєш». Ну ось ви почули “.

Масові акції в підтримку Лукашенка охоплюють поступово всі міста Білорусі, збирають все більше людей

При цьому опозиція продовжує дотримуватися “хіпі-тактики” з квітами, рукописними плакатами і дуже мирним і доброзичливим протестом. Так влада не перехоплюють.

Боюся, цієї осені ми станемо спостерігачами тихо і страшно зачистки Білорусі. Залишається хіба порадити найбільш активним опозиціонерам, навіть якщо весь їхній протест обмежився постами в ФБ, білим платтям і квітами, максимально оперативно і на будь-яких умовах залишати Білорусь разом з рідними. Їхати хоча б в Литву.

Думаю, Європа незабаром на центральному рівні прийме рішення про автоматичне надання громадянам Білорусі статусу політичних біженців, тому з боку легалізації у них повинно бути мінімум проблем.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh