Авторські статті

В білоруської опозиції залишилася доба, або цієї осені ми станемо спостерігачами страшної зачистки

Останній день “Пагоні”

У білоруської опозиції залишилися буквально добу, щоб оперативно сформувати загони і захопити органи влади. У понеділок Лукашенко візьметься за відновлення режиму і закручування гайок. Про це повідомив Олександр Голубуцький.

Все просто: від Лукашенка не відвернулися силовики, отже, йому є чим працювати з протестуючими. Він уже зробив відповідне публічну заяву (через “Раша Тудей”) – обґрунтував взяту паузу: “…

Чесно скажу, я знав, що так буде [тому довго не з’являвся на публіці]. Я боявся зіткнень в той гострий період. І вони до цього готувалися: якщо вийдуть лукашенківці, будемо мочити. Я боявся, що постраждають ці люди. Тому ми робили паузу. Ну, може, трошки перебрали. … Повинен сказати спасибі Путіну, моєму другові, Який теж говорить: «Слухай, що ти мовчиш?” Я кажу: «Скоро почуєш». Ну ось ви почули “.

Масові акції в підтримку Лукашенка охоплюють поступово всі міста Білорусі, збирають все більше людей

При цьому опозиція продовжує дотримуватися “хіпі-тактики” з квітами, рукописними плакатами і дуже мирним і доброзичливим протестом. Так влада не перехоплюють.

Боюся, цієї осені ми станемо спостерігачами тихо і страшно зачистки Білорусі. Залишається хіба порадити найбільш активним опозиціонерам, навіть якщо весь їхній протест обмежився постами в ФБ, білим платтям і квітами, максимально оперативно і на будь-яких умовах залишати Білорусь разом з рідними. Їхати хоча б в Литву.

Думаю, Європа незабаром на центральному рівні прийме рішення про автоматичне надання громадянам Білорусі статусу політичних біженців, тому з боку легалізації у них повинно бути мінімум проблем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.