Авторські статті

У Білорусі заборонили чай у пакетиках із Росії

Влада Білорусі заборонила продавати в країні чотири види пакетованого чорного чаю з Росії. Заборона торкнулася торгових марок «Гіта» та «Принцеса Канді».

Відповідну ухвалу видав заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар республіки Олександр Тарасенко. У відомстві також уточнили, що причиною обмеження стала невідповідність продукції вимогам щодо мікробіологічних показників безпеки.

Виробником зазначених марок чаю виступає російське ТОВ «Орімі».

На сайті компанії зазначається, що вона є найбільшим російським виробником чаю та натуральної кави. До структури компанії входять 75 регіональних представництв на території Росії, представництва у Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові, а також дочірні компанії у Казахстані та Киргизстані. Крім торгових марок “Принцеса Канді” та “Гіта”, “Орімі” випускає чай під брендами Greenfield, Tess, “Принцеса Ява”, “Перлина Нілу”, а також кава “Жокей” та Jardin.

У компанії заявили, що приводом для заборони пакетованого чаю в Білорусі, зокрема, стало перевищення фактичного вмісту плісняв. Проте в «Орімі» вважають надмірною заборону на ввезення всієї її продукції з огляду на те, що порушення були виявлені лише у зразках двох марок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України