Війна рф проти України

До Білорусі за наказом Лукашенка привезли викрадених українських дітей

Депортація дітей – один із найстрашніших злочинів. Білорусь стала на одну площину з РФ і нещодавно вкотре вивезла з окупованої частини Херсонської області 39 школярів.

Їх привезли до реабілітаційно-оздоровчого центру «Лісова поляна» у Сморгонському районі (Гродненська область).

Як пише «Позірк», дітям віком від 8 до 15 років. Повідомляється, що їх завітали представники Білоруського Червоного Хреста (БКК). Згідно з сюжетом, що вийшов на білоруському ТБ, школярів доставили в рамках «гуманітарного проекту» фонду Олексія Талая «за дорученням Лукашенка та за підтримки держсекретаря «Союзної держави».

Варто зазначити, що за різними оцінками правозахисників, з початку війни до Білорусі було вивезено не менше 2,5 тис. дітей із окупованих РФ територій України. Причетними до цієї діяльності називаються білоруський паралімпієць і провладний громадський діяч Олексій Талай, ВАТ «Білоруськалій», Білоруський республіканський союз молоді, БКК та ін.

Нагадаємо, 17 березня 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт президента РФ путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової за вивезення українських дітей з окупованих територій. Білоруські демсили домагаються того ж таки щодо Лукашенка.

Президент Міжнародного кримінального суду Петро Хофманський заявив, що ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна є важливим сигналом для всього світу.

Справа про злочин проти українських дітей – не єдина розслідувана Міжнародним кримінальним судом. Готуються нові ордери на найвище керівництво Росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України