Авторські статті

В Барселоні підтримали український Майдан

Днями українці Каталонії (Іспанія) провели ряд акцій з метою донести свою позицію до представників місцевих органів влади та громадськості.

Зокрема, в п’ятницю, 7-го лютого, відбулося пікетування представництв Єврокомісії та Уряду Іспанії у м. Барселона, куди було передано відповідні звернення іспанською мовою з вимогами запровадження санкцій до українських урядовців і недопущення порушення прав людини та відмивання грошей. Заплановано також офіційну передачу таких звернень до Парламенту та Уряду Каталонії.

У неділю, 9-го лютого, на центральній площі міста – пл. Каталонії, відбувся вже 13-ий ЄвроМайдан у Барселоні. Лунали заклики щодо запровадження санкцій, а також звернення англійською, іспанською та каталонською мовами з метою донести до людей на площі правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні. Також, під час заходу проводилась акція «пов’яжи стрічку»: всім бажаючим дарували жовто-блакитну стрічку у вигляді бантика, який перехожі чіпляли на одяг на знак підтримки українського народу. Було вшановано пам’ять жертв протистояння народу і влади, прозвітовано про передачу для потреб Майдану в Києві 7.540 євро, зібраних на попередньому віче в Барселоні, також виконувались українські козацькі та стрілецькі пісні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України