В Барселоні підтримали український Майдан

Днями українці Каталонії (Іспанія) провели ряд акцій з метою донести свою позицію до представників місцевих органів влади та громадськості.

Зокрема, в п’ятницю, 7-го лютого, відбулося пікетування представництв Єврокомісії та Уряду Іспанії у м. Барселона, куди було передано відповідні звернення іспанською мовою з вимогами запровадження санкцій до українських урядовців і недопущення порушення прав людини та відмивання грошей. Заплановано також офіційну передачу таких звернень до Парламенту та Уряду Каталонії.

У неділю, 9-го лютого, на центральній площі міста – пл. Каталонії, відбувся вже 13-ий ЄвроМайдан у Барселоні. Лунали заклики щодо запровадження санкцій, а також звернення англійською, іспанською та каталонською мовами з метою донести до людей на площі правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні. Також, під час заходу проводилась акція «пов’яжи стрічку»: всім бажаючим дарували жовто-блакитну стрічку у вигляді бантика, який перехожі чіпляли на одяг на знак підтримки українського народу. Було вшановано пам’ять жертв протистояння народу і влади, прозвітовано про передачу для потреб Майдану в Києві 7.540 євро, зібраних на попередньому віче в Барселоні, також виконувались українські козацькі та стрілецькі пісні.

 

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. галака

    раби у африці під кнутом хама не забили а забиті

  2. а в африке забили на это дело

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh