Новини з Австрії

В австрійському МОЗ повідомили список винятків із обов’язкової вакцинації

Минулого тижня федеральний уряд Австрії представив законопроект про обов’язкову вакцинацію від корони, який має набути чинності 1 лютого 2022 року. Тепер Міністерство охорони здоров’я оприлюднило деталі, кому не можна зробити вакцинацію від коронавірусу за медичними показаннями.

У документі МОЗ також уточнюється, які наявні захворювання не є підставою для виключення з обов’язкової вакцинації. Наприклад, схильність до тромбоемболії, тобто закупорки кровоносних судин, не є причиною для відміни або відкладання вакцинації від корони. Людям, у яких колись був Kapillarlecksyndrom, не слід вакцинуватися векторними вакцинами. Прикладом векторної вакцини є вакцина Vaxzervria від AstraZeneca. Людям із синдромом тромбозу з тромбоцитопенією (TTS) також більше не слід вакцинуватися зазначеною вакциною. Однак це не є підставою для виключення з вакцинації, оскільки цим вакцинам є альтернативи.

В окремих випадках може знадобитися постійне відстрочення вакцинації від коронавірусу. Наприклад, з імуносупресією у високому ступені. Повторна оцінка стану здоров’я і, отже, можливості вакцинації корони може проводитися з інтервалом у три місяці.

Повністю документ МОЗ з цього аспекту вакцинації від корони можна знайти тут.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.