Новини з Австрії

В Австрії залізничники погрожують 24-годинним страйком

Залізничники загрожують 24-годинним страйком наступного понеділка

Суперечка щодо підвищення заробітної плати: оскільки вимоги залізничників надто високі для роботодавців, 28 листопада може статися зупинка руху поїздів.

Профспілка наполягає на 500 євро збільшення для кожного з 50 000 залізничників. Однак це занадто багато для керівництва залізниць (65 компаній, включаючи ÖBB та WestbahnÖBB та Westbahn). Сторона роботодавців учора перервала переговори щодо нового колективного договору (KV) у залізничному секторі на четвертому раунді, про що у неділю ввечері оголосила залізнична асоціація WKÖ.

Тепер профспілка погрожує: якщо нічого не буде вжито, то 28 листопада «по всій Австрії у всьому залізничному секторі» залізничники проведуть запобіжний 24-годинний страйк. У ÖGB вже подано заяву про дозвіл страйку. Однак, незважаючи на це, профспілка, як і раніше, «готова до переговорів».

В інших секторах боротьба за великі гроші також призводить до конфронтації

 

  • Аеропорти

Вимога: заробітна плата “на рівні 3 000 євро брутто на місяць”. У Відні, Граці та Інсбруку у вівторок співробітники служби безпеки проводять збори персоналу. Більше тривалий час очікування реєстрації та вильотів загрожує з 9 години ранку.

  • Орденські лікарні

Вимога: +500 євро на місяць. 23 листопада з 8.15 до 11 години ранку у шести віденських лікарнях будуть проведені попереджувальні страйки.

  • Пивовари

Вимоги: 11 відсотків. Страйки з 28 листопада.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: ©APA/ROBERT JAEGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України