Новини з Австрії

В Австрії закликають уряд посилити інтеграційну політику щодо іммігрантів через зірваний нещодавно террористичний акт

Запобігання теракту на гей-параді параді також закликає політиків до дії. Карл Марер, голова ÖVP у Відні, дякує поліції і б’є на сполох:

«Люди в ізольованих етнічних громадах у центрі Відня живуть у дуже релігійно-політичному ісламізмі». FPÖ говорить про інсценований владою фарс.

Державний голова Віденської народної партії, член міської ради Карл Марер укотре розкритикував уряд Відня за відсутність інтеграційної політики. Причиною цього є запланований напад на гей-парад. «Віденська SPÖ десятиліттями дивилася в інший бік та відмовилася від інтеграції. Як виправдання використовувалися різноманітність і веселковий Відень», — каже Марер. «Однак у деяких частинах Фаворітен, Оттакрінг та Рудольфсхайм-Фюнфхаус вже давно все не веселково. Етнічні спільноти ізолюють себе від основного суспільства. І саме тут екстремістам надаються широко відчинені двері для їх фундаменталістських фантазій. Там вони можуть спокійно вербувати прихильників і поширювати свою думку».

Нарешті, він подякував владі: «Я хотів би подякувати віденській поліції та держбезпеці, які змогли запобігти можливому нападу завдяки своєму професійному та рішучому втручанню».

Партія Свободи дивиться на все це інакше. У неділю вранці поліція та DSN (державна безпека) поспішно призначили прес-конференцію на 11 годину ранку. Усього за п’ять хвилин до початку години преси на каналі ORF із лідером SPÖ Андреасом Баблером. Прес-конференцію було присвячено запланованому нападу на Веселковому параді у Відні, який запобігли заздалегідь — було заарештовано трьох підозрюваних у радикальних ісламістах.

Генеральний секретар FPÖ Крістіан Хафенекер впевнений у відверненні уваги. «ÖVP використав боса спецслужби DSN під час непотрібної прес-конференції, щоб зірвати годину преси з лідером SPÖ Андреасом Баблером. Звичайно, ми маємо ставитися до тероризму та ісламістського екстремізму максимально серйозно! Однак, чи здатні 14-, 17- та 20-річні з ножами обдурити сотні поліцейських? Це більш ніж сумнівно. Цей фарс просто показує, наскільки все погано ÖVP».

Політик від FPÖ робить висновок: «Також зрозуміло, що надмірна імміграція веде до радикалізації і, таким чином, стає небезпечною.».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України