Новини з Австрії

В Австрії з 1 січня вводиться податок на суспільне телебачення для всіх без виключення домогосподарств

Податок на суспльного мовника ORF для всіх домогосподарств в Австрії – ця модель буде введена з 1 січня 2024 року. Який же буде його розмір і як він списуватиметься?

Міністр ЗМІ Сюзанна Рааб ухвалила рішення цього тижня: новий бюджетний збір на ORF набуде чинності з 1 січня 2024 року. Це означає, що вперше навіть усі ті, хто не споживає продукт громадського телерадіомовника, також мають платити. За даними нового опитування, проведеного Unique Research (500 респондентів, максимальний діапазон коливань ±4,4%), проти цієї моделі виступають 70 відсотків.

Це означає, що в майбутньому ORF коштуватиме всім домогосподарствам щонайменше 183,60 євро на рік. У Тіролі, Каринтії, Штирії та Бургенланді також діятиме «Körberlgeld» для земельного бюджету, внаслідок чого річна сума становитиме до 240 євро.

Ось яка буде плата ORF в окремих землях:

  • Відень: 183,60 євро
  • Нижня Австрія: 183,60 євро
  • Верхня Австрія: 183,60 євро
  • Форарльберг: 183,60 євро
  • Зальцбург: 183,60 євро
  • Тіроль: 220,32 євро
  • Бургенланд: 238,80 євро
  • Каринтія: 238,80 євро
  • Штирія: 240 євро

Податок на ORF можна сплатити за допомогою дозволу на пряме дебетування (SEPA Direct Debit), з використанням платіжного доручення (платіжне доручення SEPA) поштою або через інтернет-банкінг завжди вперед.

Оплата на виплату можлива лише за певних умов. Будь-хто, хто вносить депозит за допомогою депозитної квитанції, має сплатити всю річну комісію (див. суму вище) одразу. Федеральний уряд відрегулював це у законі про внески ORF. Будь-хто, хто надає дозвіл на прямий дебет, також може розподілити витрати протягом року (два рази на рік протягом шести місяців або шість разів на рік кожні два місяці).

Ви можете просто перейти на прямий дебет SEPA протягом 14 днів після того, як платіжне доручення було надіслано поштою або cxtn було надіслано електронною поштою для онлайн-банкінгу. Таким чином, вам доведеться заплатити або 183,60 євро, або 91,80 євро (якщо ви оберете варіант піврічного дебетування з використанням доступу до облікового запису GIS) або 30,60 євро, якщо ви оберете варіант дебетування кожні два місяці.

За даними GIS, більшість людей, які сплачують внески, вже визначилися із формою оплати. Стверджується, що за допомогою прямого дебету можна заощадити поїздку на пошту або банк, комісію за платіжне доручення, що стягується банком, і не пропустити термін платежу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України