Новини з Австрії

В Австрії їзда по середній або лівій смузі автобану без причини може вартувати вам штрафу у 726 євро

Якщо ви їдете лівою або середньою смугою без причини, ви ризикуєте отримати серйозний штраф в Австрії

Літо – час мандрівок. І хто не стикався з такою ситуацією: багато людей комфортно їздять автобаном, іноді постійно середньою або навіть смугою обгону. Крім того, що вони завдають незручностей іншим, вони за їзду таким чином ризикують отримати високі штрафи.

Вимога Rechtsfahrgebot (рухатися дорогами якомога правіше) говорить: «Вимога використовувати праву смугу руху, в принципі застосовуються до багатосмугових відкритих путівцям і автомагістралям».

Чого багато водіїв не знають, так це того, що будь-хто, хто їде середньою чи лівою смугою, хоча права смуга фактично вільна (на більшу відстань від 300 до 400 метрів), чинить правопорушення та ризикує отримати великий штраф у розмірі до 726 євро!

ÖAMTC пояснює: «Середню або ліву смугу на автомагістралях можна використовувати лише у двох випадках: при обгоні та при русі пліч-о-пліч у щільному потоці».

До речі: якщо вас дратує такий водій у лівому ряду, вам слід уникати спроб «зігнати» його та блимати фарами. Це також коштує штраф у розмірі 726 євро. Якщо безпечну дистанцію при цьому ще й порушено, то належить штраф 2 180 євро з можливим вилученням прав мінімум на півроку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України