Новини з Австрії

В Австрії відбулося ще одне пограбування ювелірною крамниці – злочинці на волі

Чергове пограбування з тараном: двоє злочинців украли на будівельному майданчику залізну трубу і з її допомогою на позашляховику відчинили двері ювелірної крамниці.

Через дев’ять днів після ефектного пограбування з тараном у SCS у Фёзендорфі (район Медлінг) близько 3:50 ранку злочинці вчинили черговий злочин. У ніч на середу невідомі злочинці викрали позашляховик у районі Баден і використав його під час пограбування ювелірного магазину на Rathausgasse.

Злочинці також прихопили залізну опору, притиснули її до дверей магазину і, використовуючи її як важіль, за допомогою позашляховика розкрили захисні двері магазину. Зловмисники схопили цінні речі, а потім пішки зникли у невідомому напрямку з великим видобутком.

Злочинці змогли бігти пішки у напрямку Бетховенгасі. Грабіжники, мабуть, добре вивчили місцевість, тому що в цьому напрямку менше камер спостереження.

Негайно розпочате полювання, в якому також використовувався поліцейський гелікоптер і спецназ, не увінчалося успіхом. Управління земельної кримінальної поліції Нижньої Австрії взяло він розслідування і вранці вивчало сліди дома злочину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України