Новини з Австрії

В Австрії в одному ресторані вирішили не обслуговувати туристів та веганів, а лише місцевих мешканців

Ресторан Peppino в австрійському Мілльштатті пропонує нову концепцію закладу, яка викликає критику. Відтепер ресторатор із Каринтії обслуговуватиме лише місцевих мешканців та повністю виключить туристів та веганів.

Про це тепер говорить вся Австрія: господар ресторану Peppino у Мілльштатті Штефан Лерхер сенсаційно розпочав новий рік. За даними газети Kleine Zeitung, коли ресторан закриється 16 січня та відкриється 19 січня, господар планує обслуговувати лише місцевих мешканців та постійних клієнтів. Або, як сам орендодавець висловився у соціальних мережах: «Вегани, хіпі, еко та араби виключені». З цієї причини кількість столів у ресторані також скорочується.

У той час як навколо цих планів зчинився великий галас, ресторатор так пояснює причини виникнення такої ідеї. «До нас чіплялася і діставала арабська компанія за чотирма столиками — тепер більше їх не буде у моєму закладі». Крім того, десятиліття гастрономії «вимотало його», тому він хоче зосередитися на місцевих жителях та постійних відвідувачах. До цього часу в ресторані містилося близько 250 гостей, але тепер це число буде різко скорочено.

Якщо у високий сезон подавалося більше тисячі страв, то в майбутньому планується обслуговувати лише близько 250 гостей на день. І хоча багато спостерігачів запитують, чи не стане така концепція орендодавця початком повного кінця ресторану, сам господар набагато більше турбується про своє містечко Мілльштатт, у якого виникне «величезна проблема» зі скороченням пропозиції в громадському харчуванні. З одного боку, у місті немає достатніх ресторанних потужностей, а з іншого боку, йому самому доводилося стикатися з цією проблемою у минулому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України