Новини з Австрії

В Австрії у два рази зросла злочинність серед вихідців з Сирії та Афганістану: їх пропонують депортувати

Міністр МВС австрійського уряду про біженців: менше соціальної допомоги та депортації до Сирії та Афганістану

Перед зустріччю міністрів внутрішніх справ ЄС Герхард Карнер (ÖVP) висуває жорсткі вимоги: система притулку ЄС «прийшла в непридатність і ми маємо її переробити».

Міністр внутрішніх справ Герхард Карнер (ÖVP) сказав німецькій газеті Bild am Sonntag: “Чому б нам не повернути талібів до Афганістану?”

Міністр також закликав відмовитись від економічних стимулів для мігрантів. Повинен бути покладений кінець заохочення через соціальну допомогу: багато мігрантів з Тунісу та Індії вирушають у шлях з суто економічних причин. Саме тому Карнер тепер оголошує, що кошти буде урізано:

«Соціальна допомога має бути скорочена. Стимул має полягати у тому, щоб працювати, а не задовольнятися тим, що ви можете отримати у вигляді державної підтримки».

Однак так має бути у всій Європі. «Соціальна допомога має бути скоригована та скорочена на «європейському рівні».

«Інакше ми завжди матимемо країни, які особливо вважаються цільовими країнами», — застерігає Карнер.

“Ми повинні відкрито і чесно говорити про те, як ми повинні повернути людей до Сирії, у певні регіони, такі як Дамаск”, – сказав Карнер. «Звичайно, не дітей та жінок», а злочинців та потенційно небезпечних людей. Однак депортації до Афганістану і країни громадянської війни Сирію нині неможливі через масові порушення там прав людини.

На питання про кількість злочинців та талібів в Австрії МВС відповіло посиланням на статистику злочинності за 2022 рік — зростання на 52,2 відсотка, 6 504 підозрюваних із Сирії та 5 398 підозрюваних з Афганістану. Представник МВС підкреслив: «Серед осіб із високим ризиком в Австрії є також люди з цих країн, які становлять небезпеку в явищах, пов’язаних з тероризмом, і тому перебувають під наглядом Управління захисту Конституції».

В інтерв’ю Bild Карнер також знову благав про ініціацію процедур надання притулку за межами Європи. “Ми повинні позбавити контрабандистів бізнес-основи”, – сказав міністр внутрішніх справ. «Я виступаю за можливість, як це вже зробила Данія, проводити процедури надання притулку у безпечних третіх країнах, щоб надати можливість іншим європейським країнам». «Європейська система притулку зараз зруйнована і ми маємо її відновити. Ми маємо пригальмувати надання притулку».

Данія відіграє особливу роль у міграційній політиці ЄС. Це дозволяє скандинавській країні, наприклад, вести переговори з Руандою щодо створення там центрів притулку. Однак на даний час цей план поки що не реалізується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України