Новини з Австрії

В Австрії тяжко хворий на кір їздив на кількох автобусних маршрутах

Австрійська влада просить пасажирів цих маршрутів простежити за своїм здоров’ям.

2 квітня хворий на кір їхав між Айген-Шлеглем і Лінцом на кількох автобусних маршрутах. Адміністрація району Рорбах тепер просить пасажирів стежити за станом свого здоров’я. За даними влади, чоловік, який був інфікований і через незнання у вівторок (2 квітня) користувався наступними автобусними маршрутами:

  • Автобус № 288 від Aigen Marktplatz у бік Linz voestalpine, відправлення о 4.42.
  • Автобус № 231 від St. Martin/Allersdorf до автовокзалу Rohrbach-Berg, відправлення о 7:07.
  • Автобус № 231 від автовокзалу Rohrbach-Berg у бік центрального вокзалу Linz/Donau, відправлення о 13:46.
  • Автобус № 288 Linz voestalpine у напрямку Aigen Marktplatz, відправлення о 15:48.

За даними медичної служби, через високу заразність цього захворювання не виключено, що люди, які перебували в транспорті, могли заразитися вірусом кору. Тому влада наполегливо рекомендує людям, які скористаються цими автобусами 2 квітня і не мають імунітету від двох щеплень від кору, епідемічного паротиту та краснухи або від попереднього захворювання на кір, простежити за станом свого здоров’я, а також перевірити й, можливо, оновити статус вакцинації проти кору.

У разі появи таких ознак захворювання, як висока температура, сухий кашель, нежить, кон’юнктивіт і запалення в носоглотці до 23 квітня 2024 року, слід негайно повідомити про це телефоном до кабінету сімейного лікаря і вказати на можливий контакт із кором та уникати контактів з іншими люди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України