Новини з Австрії

В Австрії торгова мережа із продажу автомобільних аксесуарів Forstinger збанкрутувала

Мережа магазинів із продажу автомобільних аксесуарів Forstinger наступного тижня подасть заявку на реструктуризацію — компанія неплатоспроможна.

Мережа з продажу автомобільних аксесуарів Forstinger збанкрутувала, про що було оголошено у п’ятницю. Як йдеться в повідомленні, компанія наступного тижня подасть заяву про порушення справи про реструктуризацію без самоврядування з квотою 20 відсотків до окружного суду Санкт-Пельтена.

Керівництво Forstinger: «Ми ухвалили це рішення нелегко, але на тлі інфляції та втрати купівельної спроможності ми досягли точки, коли ми як відповідальні менеджери повинні змушені подати заявку на встановлений законом процес реструктуризації. Ми наші співробітники, клієнти та партнери зобов’язані зробити все можливе, щоб реабілітувати Forstinger». Пандемія коронавірусу також сприяла «зміні рамкових умов», йдеться у повідомленні.

Компанія розробила концепцію реструктуризації, приділивши особливу увагу асортименту продукції, реструктуризації мережі філій та розширенню пропозиції послуг та майстерень. Керівництво Forstinger переконане, що бізнес-модель комплексного провайдера у транспортній галузі має майбутнє.

Наразі у компанії працює близько 600 осіб у 87 магазинах. Раніше Forstinger вже двічі була неплатоспроможною, у 2018 та 2001 роках. Власники постачальника автомобільних аксесуарів, запчастин, шин та дисків, що існує з 1962 року, змінювалися кілька разів. Річний оборот компанії становив близько 90 мільйонів євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України