Новини з Австрії

В Австрії при затриманні албанець стрибнув у річку та згодом помер у лікарні

Підозрюваний автовикрадач, зупинений у неділю поліцейськими на контрольно-пропускному пункті, двічі стрибнув у річку Зальцах в Австрії. Рятувальникам і пожежникам вдалося витягнути чоловіка, який втратив свідомість, з крижаної води, але він помер у лікарні.

Досі незрозуміло, чому 20-річний албанець спробував втекти на автомобілі, який, як повідомлялося, викрали в сусідній Баварії. У поліції не захотіли підтверджувати чутки, що це був перевізник нелегалів. Це предмет розслідування, повідомила в понеділок представник поліції Зальцбурга.

Автомобіль був помічений та зупинений у Теннеці (Понгау) під час великої облави. Там албанець протаранив поліцейську машину, потім вискочив зі свого автомобіля, стрибнув у річку та переплив на інший берег. Коли він побачив там ще більше поліцейських, він стрибнув назад у Зальцях і його швидко понесло течією.

Трохи згодом близько 100 водних рятувальників, пожежників, гірничорятувальників та співробітників поліції змогли знайти 20-річного хлопця у воді та витягнути його на берег. Лікарю швидкої допомоги спочатку вдалося його реанімувати. Через деякий час підозрюваний помер у лікарні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України