Новини з Австрії

В Австрії поліція попереджує про те, що незнайомці можуть намагатися заманити дітей у свій автофургон

Декілька випадків спроб викрадення дітей викликали занепокоєння у Зальцбурзі та Нижній Австрії.

Поліція повідомляє, що наприкінці березня у Тамсвезі двоє чоловіків на білому фургоні запропонували десятирічній дівчинці відвезти її додому. Минулого тижня дует підійшов до восьмирічної дитини біля футбольного поля в Маріапфаррі з тією ж пропозицією. Нещодавно вони знову влаштували засідку на хлопчика (10 років) у Тамсвезі в середу ввечері і хотіли заманити його у фургон.

За даними поліції, всі діти відреагували правильно, втекли та повідомили про це батькам. Співробітники перевірили численні фургони доставки, але поки що успішних обшуків не було. Розслідування продовжується.

Також у Бадені та Трайскирхені (район Бадена) незнайомі люди підходили до дітей чи навіть намагалися заманити малюків у машину. Повідомляється, що одягнений у чорне поголений чоловік (зростом близько 1,75 метра) з татуюванням та сережкою, а також у червоних кросівках на «чорному позашляховику» неодноразово звертався до школярів. Судячи з численних повідомлень стурбованих батьків, «чорний позашляховик», найімовірніше, є VW.

Після чергового інциденту на дитячому майданчику 28 квітня нарешті було подано заяву до поліції. «Звичайно, ми одразу почали розслідувати справу. Тільки заяви постраждалих були суперечливі», — пояснює чиновник. За шість днів до цього, 22 квітня, було подано заяву після сумнівного незнайомця біля Баднер-Бан. І в цьому випадку поліція справді доклала всіх зусиль, але жодної небезпеки виявити не змогла.

Лише у четвер, 4 травня, в Айзенберзі (округ Кремс-Ланд) було чергове попередження про викрадення дітей. Цього разу також подано заяву, і поліція веде розслідування. «Ми справді серйозно ставимося до кожної справи та намагаємось проводити велику просвітницьку роботу разом зі школами. Ці повідомлення завжди відбуваються певними хвилями».

“Справа Наташі Кампуш не повинна повторитися”, – заявляє стривожена мати. “Але факт залишається фактом: у Нижній Австрії не було жодного викрадення людей вже 25 років”, – сказав слідчий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України