Новини з Австрії

В Австрії похоронні бюро зареєстрували незвичайно велику багато смертей у грудні

Директор похоронного бюро Мартін Добретсбергер: «Замовлення окремих трунарів вже показали, що грудень став дуже, дуже безпрецедентним місяцем».

Тенденція перевищення смертності з листопада продовжується. У грудні 2022 року в Австрії також померло більше людей, ніж очікувалося. Офіційної статистики поки що немає, але трунарі вже помічають цю тенденцію, повідомили представники цього бізнесу. Для однієї компанії в Лінці грудень став найнапруженішим місяцем за останні 15 років.

«Люди вмирають завжди — але ніколи так часто, як цього грудня», — каже Мартін Добретсбергер, директор похоронного бюро з Лінца. Це незвичайне багаторічне порівняння, сказав він. Він підозрює, що високий рівень смертності також пов’язаний із збігом хвиль грипу та корони.

Добретсбергер також є головою гільдії трунарів Верхньої Австрії. Він також чує подібне від своїх колег: «Замовлення деяких трунарів вже показали, що грудень був дуже безпрецедентним місяцем». Вони не мали жодного вихідного дня попереднього року. Їм доводилося щодня виїжджати за покійним чи готувати родичів до похорону.

Це не викликає у нього жодних проблем; зрештою, його професія та покликання, сказав 42-річний бізнесмен. «Родичі та скорботні мають пріоритет. Важливо приділяти їм час. І директори похоронних бюро роблять це, бо вони люблять свою справу». Це стосується й різдвяних свят. Батько сімейства — принаймні на його думку — частіше бував на цвинтарі, ніж удома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України