Новини з Австрії

В Австрії під час автокатастрофи свідки порушували закон, фотографуючи потерпілих на камеру

ДТП зі смертельним наслідком сталося у районі Вінер Нойштадт. У п’ятницю ввечері 35-річний чоловік з Бадена їхав своїм автомобілем у напрямку Золленау в районі Феліксдорфа, а 75-річний чоловік з району Брук-Мюрццушлаг, швидше за все, вибіг на проїжджу частину безпосередньо перед автомобілем.

Незважаючи на невідкладну медичну допомогу, від травм пішохід помер на місці аварії.

Обурення рятувальників вкотре викликало поведінку навколишніх свідків.

«Під час операції, окрім і без того драматичної ситуації, були нешанобливі сцени з боку співгромадян, які фотографували та знімали відео. Така поведінка є не тільки аморальною, а й карною», — заявили в пожежній частині Феліксдорфа.

«Зйомка фотографій або фільмів із постраждалими, загиблими чи службами екстреної допомоги також може означати порушення приватного права. Будь-хто, хто потім публікує такі фотографії чи фільми в соціальних мережах або передає їх у ЗМІ, має бути готовим до судових позовів та вимогою про відшкодування збитків. 4 липня 2018 р. у Національній раді Австрії було прийнято поправку до Закону про поліцію безпеки, яка передбачає штраф у розмірі до 500 євро для випадкових перехожих, які перешкоджають рятувальним операціям або фотографують постраждалих внаслідок нещасних випадків. Місцева поліція вже розпочала розслідування щодо перехожих, які знімали фото та відео», — попередили рятувальники.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України